Жовтень 2015

Арешт Корбана

Я не шанувальник Корбана чи УРОПу. Але я розумію, що йдеться не про них. Йдетеся про нас усіх.

Команда Української Галицької Партії до Львівської міської ради

Мирослав Данилків

За попередніми даними паралельного підрахунку голосів штабу Української Галицької Партії, політична сила подолала прохідний бар’єр із рейтингом 5,73%. Таким чином, депутатами нового скликання Львівської міської ради попередньо стануть 4 кандидати від Української Галицької Партії.

Велика подяка усім, хто підтримав Українську Галицьку Партію

Українська Галицька Партія

Велика подяка усім, хто підтримав Українську Галицьку Партію, як бюлетенем, так справою. Нам вдалося здійснити те, що ще зовсім недавно вважали за неможливе більшість політологів та аналітиків. Молода партія європейського типу, без багатого "власника" та великих фінансових та потужних медійних ресурсів, пройшла у Львівську міську раду у перших же виборах, в яких прийняла участь. Ще у вересні я сам ставив під сумнів можливість нашого успіху.

Українська Галицька Партія набрала 6,18% голосів до ЛМР

Українська Галицька Партія

Відповідно до наших підрахунків результатів виборів на основі копій протоколів із майже всіх виборчих дільниць, Українська Галицька Партія набрала 6,18% голосів і проходить до Львівської міської ради.

10 причин голосувати за Українську Галицьку Партію

10 причин голосувати за Українську Галицьку Партію
  1. Це партія нових людей з новим поглядом на політику.
  2. Це партія, яка вирішуватиме конкретні проблеми області і міста, для якої місцеві ради - це не трамплін до Києва.
  3. Середовище партії - це молоді люди, пластуни та громадські активісти, які не будуть збагачуватись за рахунок громади.
  4. ...

Зустріч з колективом та студентами ЛТММП

Зустріч з колективом та студентами ЛТММП

22.10.2015 відбулась зустріч кандидата у депутати до Львівської міської ради по округу №9 Юліана Крета з колективом та студентами Львівського технікуму м'ясної та молочної промисловості. На зустрічі були присутні понад сім десятків виборців. Зі сторони УГП, на зустрічі також були присутні кандидат у депутати до ЛМР по округу №46 Роман Лозинський та співзасновник партії Богдан Панкевич.

Як виглядатиме бюлетень на місцевих виборах 25 жовтня

Як виглядатиме бюлетень на місцевих виборах 25 жовтня

Як не заплутатися з новим виборчим бюлетенем? Що потрібно знати перед голосуванням? 28 секунд соціального ролику ОПОРИ допоможуть вам зробити свідомий вибір.

Про місцеві вибори 25 жовтня

Про місцеві вибори 25 жовтня

Короткий відео-урок по правилах голосування

Фінансування партій

Ідеальна фракція

Саме так виглядає ідеальна партія чи фракція очима її власника та інвестора.

Українська Галицька Партія не має ні власників, ні інвесторів. Навіть, коли ми приймаємо благочинну допомогу, ми наголошуємо, що це не породжує будь-які зобов'язання по обслуговуванню приватних чи бізнесінтересів мецената.

Вибори 2015

Вибори 2015

Коли бачиш на білбордах та сітібоксах політичну рекламу деяких партій, що висувають своїх кандидатів до місцевих рад, ненароком виникає питання, чи це дійсно вибори депутатів міської та обласної ради? Тут йдеться і про порятунок Країни, і про контрактну армію, і про справедливі тарифи (до речі, хто не знає: тарифи на електроенергію, тепло та газ затверджують зовсім не місцеві ради).
...

Для нас буде важливим кожен голос

Українська Галицька Партія. №4

Друзі! Прийшов момент, коли Українську Галицьку Партію відділяє від подолання 5%-го бар’єру зовсім мало.

Українська Галицька Партія - №4 у бюлетені до ЛМР

Українська Галицька Партія. №4 у списку.

Українська Галицька Партія, у результаті жеребкування, отримала 4-й номер у списку в виборчому бюлетені з виборів депутатів до Львівської міської ради, що заплановані на 25 жовтня 2015 року.

Армреслінг: Львів VS Харків

Армреслінг: Микола Бурко VS Віталій Голованов

У неділю, 4 жовтня 2015 року, Львів приймав перший український турнір з армреслінгу серед професіоналів світового та європейського рівня.