Грудень 2015

Всупереч чітким положенням законодавства та Регламенту Львівської міської ради, у Ратуші й надалі порушують процедуру підготовки, оприлюднення та розгляду проектів ухвал і проекту порядку денного пленарних засідань

Якщо й далі порушуватимуть Регламент Львівської міської ради, то ми звернемося до суду.

Мовчати більше не будемо!

Якщо й далі порушуватимуть Регламент Львівської міської ради, то ми звернемося до суду.

Всупереч чітким положенням законодавства та Регламенту Львівської міської ради, попри наші неодноразові зауваження і навіть озвучений на сесії 24 грудня депутатський запит Юлії Гвоздович, у Ратуші й надалі порушують процедуру підготовки, оприлюднення та розгляду проектів ухвал і проекту порядку денного пленарних засідань.

Сьогодні на Сихові презентували оновлений громадський простір скверу Гідності!

Сквер Гідності

Сьогодні на Сихові, (м.Львів, Червоної Калини, 109), нарешті презентували оновлений громадський простір скверу Гідності! З цього приводу ми вітаємо голову нашого міського осередку Української Галицької партії Наталю Піпу, голову ГО «Кращий Сихів», яка доклала максимум зусиль, щоб об’єднати місцеву громаду, і досі, разом із мешканцями, бореться за долю цього простору у суді. Саме завдяки скверу ми ближче познайомилися з Наталею.

У Львові відкрито громадський офіс Української Галицької Партії

Ми відкриваємо новий простір для активних громадян - громадський офіс Української Галицької Партії. Плануємо надавати підтримку львів'янам з різних районів міста: працюватимемо з колективними зверненнями, громадськими ініціативами, випадками корупції.