українська галицька партія

Всупереч чітким положенням законодавства та Регламенту Львівської міської ради, у Ратуші й надалі порушують процедуру підготовки, оприлюднення та розгляду проектів ухвал і проекту порядку денного пленарних засідань

Якщо й далі порушуватимуть Регламент Львівської міської ради, то ми звернемося до суду.

Мовчати більше не будемо!

Якщо й далі порушуватимуть Регламент Львівської міської ради, то ми звернемося до суду.

Всупереч чітким положенням законодавства та Регламенту Львівської міської ради, попри наші неодноразові зауваження і навіть озвучений на сесії 24 грудня депутатський запит Юлії Гвоздович, у Ратуші й надалі порушують процедуру підготовки, оприлюднення та розгляду проектів ухвал і проекту порядку денного пленарних засідань.

У Львові відкрито громадський офіс Української Галицької Партії

Ми відкриваємо новий простір для активних громадян - громадський офіс Української Галицької Партії. Плануємо надавати підтримку львів'янам з різних районів міста: працюватимемо з колективними зверненнями, громадськими ініціативами, випадками корупції.

“Міський голова і секретар ради не можуть бути представниками однієї партії”, – УГП

Львівська міська рада

У Львівській міській раді тривають перемовини щодо обрання секретаря ради та керівництва депутатських комісій.

Павлів про Українську Галицьку Партію

Стоп сепаратизм

— К сожалению, УГП не является автономистской. Говорю «к сожалению», потому что это (идеи галицкой автономии) единственный «политический ресурс», ...

Про проекти, партії та інтелектуалів

Хлопці, ви що курите???

Як і очікувалось, УГП почали медійної "мочити" і після закінчення місцевих виборів. Власне, якщо перед нашим дебютом, нас не сприймали серйозно і, в основному, нас зачіпало рикошетами від Садового, то тепер ми попадаємо під прицільний струмінь лайна кишенькових журналістів.

Сторінки

Підписатися на RSS - українська галицька партія